-
Sezonowa praca w Norwegii
Lillehammer , Norwegia
Od czerwca 2022 w Lillehammer oferta sezonowej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy zbiorach owoców malin i truskawek na plantacji. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.
Stanowisko: pracownik sezonowy
Start: czerwiec 2022
Miejsce: okolice Lillehammer
Liczba miejsc: około 20-25
Zarobki: na akord, ale gwarantowane nie mniej niż 115 NOK brutto/h
Zadania:
Ręczny zbiór owoców miękkich na plantacji o powierzchni około 60 hektarów. Na początku zbiera się truskawki, następnie maliny, borówkę, jeżyny. Zatrudnienie przewidziane jest do końca sierpnia, może ewentualnie zahaczyć o kawałek września.
Na miejscu będzie zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego. Luksusów nie ma, ale jest czysto. Na miejscu oczywiście dostęp do kuchni. Prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku ok 100-150 metrów od domków.
Ogłoszenie grzecznościowe na prośbę mojego norweskiego pracodawcy, u którego pełnię funkcję koordynatora. Zapraszam do przesyłania zgłoszeń.
Żadne CV nie jest potrzebne, proszę jedynie napisać o swoim doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego/norweskiego oraz w jakim okresie jesteście do dyspozycji. Zależy mi żeby wybrać najlepsze osoby.
Pozdrawiam
Michał Moczarski
michal.moczarski@onet.pl
Jeśli natrafisz na jakiś problem to skontaktuj się z administratorem serwisu: info@wirtualnaskandynawia.pl