Przełącznik stylów

Wybierz kolor

For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Darmowy serwis ogłoszeniowy portalu WirtualnaSkandynawia.pl

Serwis ogłoszeniowy powstały w 2008 roku. Jego uznanie regularnie wzrasta, a my od jego początków na bieżąco monitujemy wpływy dodawanych ogłoszeń, notując przy tym coraz wyższe wyniki.

Na dzień dzisiejszy liczba ogłoszeń dodawanych codziennie sięga już kilkudziesięciu, a każde z nich dotyczy tematów przydatnych w życiu codziennym, takich jak praca, nieruchomości, nauka, motoryzacja, a także mnóstwo usług zarówno w całej Skandynawii jak i w Polsce. Ogłoszenia są dodawane poprzez Internet, drogą mailową, bądź tez przez wiadomości smsowe. Ta druga metoda miała być dobrym rozwiązaniem dla czytelników wersji drukowanej portalu, jednak nie zyskała ona dużej popularności, w efekcie gazeta przestała istnieć. Dodawanie ogłoszeń poprzez smsy istnieje zaś nadal.

Co nas wyróżnia?

Od początku naszym głównym założeniem było to, aby wyróżniać się jakoś na tle pozostałych portali. Wszędzie potrzebne są logowania, opłaty za smsy, treści są trudne do wyszukania. My postanowiliśmy wyjść problemowi naprzeciw i nie komplikować. To właśnie sprawiło, że dodanie ogłoszenia w naszym serwisie jest tak banalnie proste i odbywa się za pomocą jednego formularza. Jak na każdej stronie pojawiają się także reklamy, jednak dokładamy wszelkich starań by były one jak najmniej irytujące i inwazyjne.

Jak to zwykle bywa, po ciężkich początkach, musiały przyjść dobre czasy. Dziś portal cieszy się uznaniem oraz posiada dobrą pozycję w wyszukiwarce Google, dzięki czemu każde nowo dodane ogłoszenie łatwo jest wyszukać za jej pomocą.

Kontakt:

Najszybszą i najlepszą metodą kontaktu z nami jest droga mailowa.

e-mail: info@wirtualnaskandynawia.pl

W przypadku chęci wyróżnienia ogłoszenia należy skontaktować się z nami.

Reklamy:

Na naszej stronie można zamieszczać reklamy. Mogą one być w postaci banerów bądź też ogłoszeń płatnych. W przypadku innych opcji, prosimy o kontakt.

Zespół Polacy w Skandynawii

Top